Sünnet Taht Hizmeti

Çocukları ya da torunları için prensler gibi hissedecekleri saray ortamında bu mutlu günlerini ölümsüzleştirmek isteyenlerin tercihi Taht organizasyon şirketi hizmetinizdedir. Sünnet düğününde nostaljiyi yaşamanız adına başta sünnet taht hizmeti olmak üzere birçok detaya bizimle ulaşın. Misafirlerinizle hoş ve güzel vakit geçireceğiniz anları organizasyon işleriyle uğraşarak geçirmek istemiyorsanız o işi bize bırakın. Kiralama organizasyon firmaları tecrübesi ve uzman yaklaşımıyla size bambaşka bir ortam sunuyor. ilgili fotoğraf ve videolara bir fikir vermesi açısından İnternet adresimizden ulaşabilirsiniz.

Taht yanında duracak yeniçeri ekibi temini, kıyafetleri, sünnet masa ve sandalyesi giydirme, balon süsleme, salon süslemeleri, konfeti, davetli çocuklara hediyeler, palyaço gösterileri ve diğer animasyonlar sünnet tahtı gibi verdiğimiz hizmetlerden bazılarıdır. Dilerseniz yeniçeri ekibinin sünnet çocuğunun tahtı üzerinde gezmesini konukları selamlamasını sağlayabiliriz. Bambaşka bir atmosferde unutulmaz anlar yaşamak istiyorsanız Etkinlik Sünnet Tahtı organizasyon şirketi sizin için doğru bir tercihtir. İstanbul içi ve çevresinde yapacağınız açık ve kapalı ortamdaki tüm organizasyon işlerinde bizi aramadan karar vermeyin.

Sünnet taht kiralama

Sünnetlerin olmazsa olması, göz bebeğinizin de heyecanla beklediği sünnet taht kiralama hizmetine Düğün Organizasyon şirketi farkı ile ulaşabilirsiniz. Üstelik erken kayıtlarda siz değerli müşterilerimize sunduğumuz %50’ye varan oranlardaki indirimler ile hem oğlunuz için enfes bir tören düzenlemiş hem de misafirleriniz için ayrıcalıklı bir hizmetten yararlanmış olursunuz.

Siz sadece bizimle çalışmak için onay veriyorsunuz ve geriye kalan tüm işleri bize bırakıyorsunuz. Özellikle Sünnet Tahtı gibi küçük detaylarla sizi uğraştırmayarak biz tüm hazırlıklara başlıyoruz. Törenden 5 saat kadar önce alana geliyor ve gerekli tüm süslemeler ile düzenlemeleri yapıyoruz. Bu arada palyaçomuz ve yeniçerilerimiz de yerlerini çoktan almış oluyorlar. Siz de bu zaman aralığında oğlunuzu rahatça hazırlayabiliyor ve misafirlerinizi karşılamak için acele etmek zorunda kalmıyorsunuz. Kaliteli bir hizmet ve alanında uzman bir ekip ile çalışma istiyorsanız Kiralama Tahti Organizasyon sizin için en doğru seçenek olacaktır. Hemen iletişim bilgilerimizden bizimle irtibata geçebilir ve konforlu bir hizmet almanın farkını yaşayabilirsiniz.

Sünnet taht süslemesi

Her türlü sünnet töreni için uygun konseptler oluşturabilen Organizasyon ile sünnet taht süslemesi konusunda da hiçbir ayrıntıyı düşmenize gerek yok. Genellikle altın ve kırmızı renklerde hazırladığımız taht modellerimiz size bir yandan Osmanlı’nın motifleri ile gelenekselliği anlatırken diğer yandan da gücü simgeleyecek şekilde tasarlanmaktadırlar. Böylece anne babaların görsel şöleni zenginleşirken çocukların da hayal dünyaları için ek bir katkıda bulunmuş oluyoruz. Uzun zamandır sektörde olmanın verdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile de tüm özelliklerimizi birleştirdiğimizden dolayı mutlu müşteri portföyümüze sizleri de eklemek bizim için ayrıca gurur verici olacaktır.

Sünnet taht süslemesi için çalışan ekip arkadaşlarımız aynı zamanda seçtiğiniz iç ya da dış mekana göre mavi ile beyazın hakim olduğu balonlarda ve masa – sandalye giydirmelerinde de görev almaktadır. Bu sayede konsepti bir bütün olarak değerlendirebilir, gerekli gördüğünüz durumlarda müdahale ederek ek özellikler eklettirebilirsiniz. Bunun haricinde ise keseceğiniz pastadan başlayarak takı töreninize kadar size daha birçok konuda eşsiz fırsatlar sunmaya devam etmektedir. Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz…

Sünnet Tahtı Düğünün

Sünnet organizasyonları ülkemizde en yaygın olarak karşımıza çıkmaktadır. Sünnet organizasyonlarının çok sık bir şekilde karşımıza çıkıyor olması, organizasyonu sektörünün etkili bir şekilde gelişim göstermesini de mümkün kılmaktadır. Bu sünnet organizasyonlarının yapılması, sünnet organizasyonlarında kullanılacak malzemelerin temini ya da kiralanmasına dair hizmet sunan firma sayısı her geçen gün artmaktadır. Sünnet tahtı düğünün olmazsa olmazı olarak karşımıza çıkmaktadır tahtı temini konusunda oldukça iddialı bir firma olarak ön plana çıkmaktadır. Zira firma oldukça nitelikli teminin sağlanmasında etkili bir hizmet sunabilme kabiliyetine sahip bir firmadır.

Sünnet etkinlik söz konusu olduğunda ilk akla gelen malzemeler arasında sünnet tahtı yer almaktadır. en önemli malzemelerinden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Zira kostümünün tamamlayıcısı konumunda olan ürünü, hemen her karşımıza çıkmaktadır. Şirket ise sünnet tahtlarının temin edilmesinde bir hizmeti müşterileriyle buluşturmaktadır. Hem uygun fiyatlı hem de gösterişli olan sünnet organizasyonlarına renk katmaktadır. TEL 05352279125

Sünnet Tahtı Fiyatları

Sünnet tahtı fiyatları bünyesinde uygun fiyat ve kalite güvencesiyle sizlerin hizmetine sunuluyor. İstanbul’un çoğu semtinde sünnet faliyetlerde hizmetleri veren firması olarak, çocuklarınızın eğlence kaynağı olmaktan haz alıyoruz. Çocuklara yönelik yapılan eğlence ve erkekliğe atılan bir adım olan sünnet organizasyonu, davetlilerin de hoş geçirmesine vesile oluyor. ekibi olarak biz de bu eğlenceye, yaptığımız tahtı fiyatları indirimi ile destek olmayı hedefliyoruz.

İstanbul ili ve çevre illere de hizmet veren ekibimiz, erken kayıt yaptırmanız halinde organizasyon işlerinizi başınız ağrımadan konuklarınızı da keyiflendirecek şekilde yürütüyor. Makul fiyatlar çerçevesinde olarak kimseyi mağdur durumda bırakmıyoruz. Her bütçeye uygun organize çeşitlerimiz bulunurken her organizasyonda yine müşterinin hoşnutluğuna göre çalışmalar yapıyoruz.

sünnet tahti kiralama : 3000 TL

sunnet tahti organizasyonu : 4000 tl

sünnet koşesi kiralama : 5000 tl

sünnet koşesi dekarasyon kiralama : 6000 tl

sünnet tahti organizasyonu ekipman kiralama 7000 tl

Siz de organizasyonun tamamını yönetecek birilerine ihtiyaç duyarsanız şirketini gönül rahatlığı ile arayabilirsiniz. Sünnet organizasyonu, sünnet düğün tahtı veya sünnet teknesi gibi hizmetlerimizle her zaman yardımınıza koşacağımızdan emin olabilirsiniz.

Sünnet Tahtı Kiralama Fiyatları

Sünnet düğünlerinde çok farklı ve  değişik organizasyonlar yapılmaktadır. Son günlerin en çok tercih edilen sünnet organizasyon modeli Osmanlı modelidir. Bu modelde kullanılan sünnet tahtı ve yeniçeri kıyafetleri oldukça renkli geçmesini sağlamaktadır. Sünnet tahtının yanında uygulanan diğer renkli uygulamalardan bir diğeri mehter takımıdır. Yapılan bu Hizmet amacı çocuğu eğlendirmektir. Genellikle Kurumsal firmaları ilkbahar ve yaz aylarında bu alanda çeşitli kampanyalar ortaya koymaktadırlar. Bu kampanyalarda genellikle bulunanlar

 • Sünnet tahta kiralama , 4000 TL
 • Yeniçeri ve asker kostümleri, 3500 TL
 • Volkan atımı, 300 TL
 • Konfeti atımı, 200 TL
 • Çocukların çok sevdiği palyaço hizmeti 2000 TL
 • Yine çocukların çok sevdiği yüz boyama hizmeti, 100 TL
 • Farklı çeşit ve renklerde balon dağıtımı, 200 TL
 • Oyun aktiviteleri, 100 TL
 • Eğlenceli yarışlar, 100 TL
 • Papatya balonlar, 100 TL

Sayılabilmektedir. Bu hizmetlerin bulunduğu bir sünnet organizasyonunun ortalama fiyatı 3000 TL. ile 5000 TL. arasında değişmektedir. Sadece tahtı kiralanacaksa fiyat ortalama 1000 TL.’dir. Bu fiyatlar organizasyon şirketi ve içinde sunulan hizmetin çeşidine göre değişe

sünnet-tahti-fiyatlari
sunnet-tahtı-fıyatları

Sünnet Tahtı Kiralama İstanbul

Düğün sezonunun gelmesi ile birlikte İstanbul’da  bir çok organizasyon şirketi kampanyalı hizmetler sunmaktadır. Yapılan organizasyonlarda sunulan hizmetlere yeniçeri kostümü, hizmet için ekip temini, düğün süslemeleri, ikram ve ikram arabaları, sünnet yatağı süslemeleri sayılabilmektedir. sünnet tahtı uygulamasına verilen önemin nedeni sünnet etkinliğine ayrı bir hava katması hem de çocuğun salona girişinde yaptığı görkemli güzelliktir. Yapılan organizasyonlarda erken rezervasyonlarda indirim uygulanmaktadır.

İstanbul’da bulunan organizasyon şirketleri sisteminin yanında bir çok farklı hizmetlerde sunmaktadır. Sadece tahtı kiralamada verilen ortalama fiyatları genellikle 3000 TL. olurken, sünnet tahtının yanında yeniçeri ve asker kostümü dahil olduğu taktirde bu fiyat ortalama 6000 TL. olmaktadır.  Bu organizasyon şirketleri çevre şehirlerden gelen taleplere de karşılık vermeye çalışmaktadırlar.

Kullanılan tahtı modellerinde kırmızı, mavi ve beyaz gibi farklı renk seçenekleri kullanılmaktadır. genellikle iki çocuğun çok rahat bir şekilde oturması için tasarlanmıştır. Fiyatlar organizasyon şirketinin çeşitlerine ve kampanyalarına göre farklılık göstermektedir.

Sünnet Tahtı Kiralama

Sünnet organizasyonlarının vazgeçilmezleri arasında yer alan kostümlerinin tamamlayıcısı olarak karşımıza Sünnet tahtının satın alınması ise pahalı bir faaliyet olması bu gereçlerin kiralanması çözümünü ortaya koymuştur. tahtı kiralama hizmetinin sunuluyor olması, beraberinde önemli kazanımları getirmektedir. Çünkü bu tür kiralama hizmeti sayesinde sünnet organizasyonlarında çok daha az bütçeyle yer alması da mümkün olmaktadır. Ülkemizde yapılan hemen hemen her sünnet tahtı kiralama sektörünün bulunduğu bilinmektedir.

Sünnet tahtı kiralama hizmeti söz konusu olduğunda Firması, kalitesiyle ve müşteri memnuniyeti çalışma prensibiyle ön plana çıkmaktadır. Bunun yanı sıra firma malzemelerinin uygun fiyatlı olarak kiralanması hususunda da önemli avantajları müşterilerine sunmaktadır.  Bu sayede ise organizasyonları denildiğinde ilk akla gelen firmalardan birisi olan Kiralama Organizasyon Şirketi, her geçen gün kendini çağın gereklerine göre geliştirme noktasında önemli yenilikler sağlayan bir firma olarak ön plana çıkmaktadır.

sünnet-tahti-hizmetleri
sünnet-tahti-fiyatlari

Sünnet tahtı süsleme

Yapacağınız töreni için ince eleyip sık dokuyorsanız mutlaka Sünnet tahtı süsleme konusunda da hassa davranıyorsunuzdur. Her ne kadar çocuğunuza sizden başka kimsenin bu kadar özenli davranamayacağını bilsek de yine de tüm çocukları çok seven ve önem veren bir firma olarak, bu özel günde hiç bir şeyin eksik kalmasını istemiyoruz.

Bu amaçla çıktığımız yolda özellikle çocuğunuzun vakit geçireceği ve bol bol fotoğrafının çekileceği sünnet tahtı süsleme konusunda biz de en az sizin kadar özenmeye çalışıyor ve kumaşından desenine kadar her açıdan kaliteli ve sağlıklı olması için çalışıyoruz.

O yüzden ile çıkacağınız bu büyülü yolculukta inanın sizin çocuğunuzu sizden daha çok düşünmeye çabalıyoruz. Gerek fiyatlarımıza onay vermeden önce gerekse daha ilk konuşmalardan itibaren sizin için hazırlayacağımız tüm materyalleri görebilir ve içiniz rahat şekilde bizimle çalışmaya başlayabilirsiniz. Detaylı bilgi için en kısa zamanda ofislerimizde siz değerli müşterilerimiz işle görüşebilmek dileğiyle…

Sünnet Tahtı Yeniçeri Konsepti

Sünnet düğünü törenleri için en güzel ürünleri harika tasarımlar ile müşterilerinin hizmetine sunan şirketi, müşteri isteklerine bağlı olarak meydana getirdiği Sünnet Tahtı Yeniçeri Konsepti ile dikkat çekmekte ve gerçekleştirilen etkinliğin keyifli bir hal almasını mümkün kılmaktadır. Konsept dahilinde geleneksel kıyafeti giyen yeniçeriler, sünnet çocuğuna özel olarak konforlu bir şekilde dizayn edilen etkinliğin gerçekleştirildiği alana getirilmesini sağlamaktadır. Oldukça uygun bir bedel ödemek suretiyle Firmaları tarafından sağlanan bu hizmetten yararlanma fırsatı elde eden müşterilerin memnuniyetini artırabilme adına gereken tüm planlamalar hassasiyetle yerine getirilmektedir.

Sünnet Tahtı Yeniçeri Konseptidahilinde gerçekleştirilen organizasyonda arzu edildiği takdirde çocuk katılımcılar için palyaço gösterisi ve konuklar için ise fasıl, müzik veya tasavvuf grupları tarafından oluşturulan canlı müzik eğlenceleri, tarafından müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.  Yemekli bir eğlence tertip etmek isteyen müşteriler için ise en özel ve lezzetli yiyeceklerin hoş bir sunum eşliğinde ikram edildiği menüler sayesinde keyifli bir gün yaşanması mümkün olmaktadır.

Sünnet Tahtı

Geleneksel etkinliklerimiz arasında yer alan ve Türk- İslam kültürünün sentezi niteliğinde gerçekleştirilen kurulan deneyimli ve profesyonel ekipler sayesinde müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım içerisinde gerçekleştirilmektedir. Sünnet çocuğu tarafından kullanılacak olan ve çocuğun konforunu sağlama adına gereken çalışmaların yapıldığı Sünnet Tahtı üzerinde görsel zenginlik oluşturacak şekilde modern bir tasarım Şirketi tarafından titizlikle yerine getirilmektedir. Müşteriler tarafından arzu edildiği takdirde geleneksel kıyafetleri giyen yeniçeriler ve onlara eşlik eden hostlar ile birlikte farklı bir konsept oluşturulmaktadır.

Firmaları tarafından oluşturulan Yeniçeri konseptinde üzerinde yer alan çocuğun yeniçeriler ile birlikte etkinliğin düzenleneceği alana giriş yapması sağlanmaktadır. Etkinlik için ayrılan bütçe doğrultusunda ikram ve yiyeceklerden oluşturulan menüler, çocuk katılımcılar için palyaço gibi uygulamalar da sünnet organizasyonunda kullanılabilmektedir. Etkinlik sonrasında hatıra kalması amacıyla toplu aile ve akraba fotoğrafı çekimleri de kalitesi ve profesyonelliği ile yerine getirilmektedir. Düğünde yapılacak tüm aktiviteler sayesinde keyifli bir gün yaşanması mümkün hale gelmektedir.

Sünnet Töreni Gösterisi

Sünnet törenleri erkek çocuklarının hayatında çok önemli bir yere sahiptir. Bu törenlerde davet edilen çocukların geldikleri ortamda mutlu olmaları için çeşitli eğlenceler düzenlenir. Bu eğlenceler bilinmektedir. töreninde yapılacak gösteriler ve eğlenceler farklılık gösterebilmektedir. Bu konuda firması olarak eğlenceli ve farklı gösteriler ile törenlerini renklendirmekteyiz. Tören sırasında yapılacak sünnet töreni gösterisi içerik olarak şu şekilde sınıflandırılabilir:

 • Palyaço gösterisi
 • Mehter takımı
 • Volkan gösterisi
 • Havai fişek gösterisi
 • Kukla gösterisi
 • Ses ve ışık gösterisi
 • Konser
 • Tiyatro
 • Dans grubu
 • Sünnet Tahti Koltuk
 • Sünnet Tahti Hizmeti
 • Sünnet Koltuk Dekarasyon

Olmak üzere farklı pek çok etkinlik düzenlenmesi söz konusu olabilmektedir. Bu konuda yapılacak törenin içeriğinin de yapılacak eğlenceler üzerinde etkisi büyüktür. Sünnet töreni gösterisi yapılacak sünnetin içeriği ve mekanına göre de değişiklik göstereceği için tüm bu faaliyetlerin önceden planlanması ve ona göre eğlencelerin düzenlenmesi uygun olmaktadır. firmaları olarak yapılacak olan gerekli olan tüm hazırlıkları yağarak güzel bir gün geçirilmesi konusunda sizlere yardımcı olacaktır.

Sünnet töreni İstanbul

Sünnet telaşının sizin için ne kadar tatlı bir heyecan olduğunun farkındayız ve ebeveyn olarak bu gibi bir törenlerde her şeyin en iyisini ve en güzelini istemenizi çok iyi anlıyoruz. O yüzden sünnet töreni İstanbul ve civarında yapılacaksa önce bize danıştığınızda, ne kadar doğru bir tercih yaptığınızın siz de kolayca farkına varabileceğiniz paketler sunmaya devam ediyoruz. Sektördeki varlığımız henüz çok uzun yıllara dayanmamakla birlikte, bu özelliğimizi şimdiden bir avantaja çevirdik ve genç, dinamik bir ekip kurarak sizlere daha hızlı hizmet vermeyi amaç edindik. Bu sayede sizinle aynı hevesi paylaşabiliyor ve gün geçtikçe daha da uzmanlaştığımız konusunda çalışmalarımıza tüm hızla devam ediyoruz.

Organizasyon şirketi olarak, böylesi harika bir günde yanınızda olmanın verdiği huzur duygusu bizim için paha biçilmez bir tecrübeyi işaret etmektedir. Eğer sizin de gayeniz ayrıcalıklı bir hizmet almak ve oğlunuza o güzel günde her şeyin en iyisini yaşatmak ise gelebileceğiniz en doğru yerdesiniz demektir.

Organizasyon şirketi, baştan sona sizinle birlikte olacak ve size her aşamada yardım etmeye devam edecektir.

Sünnet töreni

Çocuğunuzun doğumundan beri heyecan ile beklediğiniz bu özel gününde yanınızda olmak ümidi ile olarak en ihtişamlı sünnet töreni için siz değerli müşterilerimizin mutluluğunu baz alıyor ve  çalışmalarımıza devam etmekten gurur duyuyoruz. Gerek fiyatlarımızın bütçenize uygunluğu bakımından gerekse için gerekli tüm unsurlar bakımından daha iyisine rastlayamayacağınız avantajlı paketlerimiz ile birlikte mutlu bir tören için neredeyse her şeyi sizin yerinize düşünüyor ve istekleriniz doğrultusunda uygulamaya başlıyoruz.

İsteğiniz sade ya da daha da ihtişamlı bir sünnet düğünü olsa da bu ayrıntı için kararı size bırakıyor ve siz neyi nasıl istiyorsanız o doğrultuda eğlenceler hazırlayabiliyor ve her türlü isteğinizi yerine getirmek için de büyük bir heves ile çalışıyoruz. Mevlut, pasta ya da takı gibi diğer hiçbir detayı atlamayarak yaptığımız organizasyonlarla çocuğunuzun kendini özel hissedebilmesi için onu el üstünde tutuyor, böyle bir günde eksik hiçbir şeyinin kalmaması adına fazlasıyla ayrıntıcı davranıyoruz. Size de özel bir günde oğlunuza bol bol gururlu bakışlar atmak ve misafirlerinizle keyifli vakit geçirmek dışında hiçbir şey kalmıyor.

Sünnet yatağı

Çocuğunuzun sizin için ne kadar değerli olduğunun farkında olarak böylesi bir günde “Çorbada tuzumuz bulunsun.” diyor ve Kiralama Organizasyon firmaları bünyesinde çocuğunuz için hazırlayacağınız sünnet yatağı hakkında her türlü detayı sizin yerinize biz halletmeye çalışıyoruz. İsteğe göre bu yatağı tıpkı bir gelin yatağı hassaslığında düzenliyor ve size gerçek bir Geleneksel örtülerden yaşmaklara, kilimlerden en süslü yatak örtülerine kadar zarafetin aslında nasıl bir şey olduğunu bir kez daha hatırlatırcasına görsel bir hazine sunuyoruz. Başucuna asacağımız muhafaza içerisinde bulunan Kuran-ı Kerim ile de bu kompozisyona bir bütünlük kazandırıyor ve odaya gül suları serperek zirvede bir gün geçirmenize destek oluyoruz.

Yaptığımız tüm çalışmalarda anne ve babaların isteklerini göz önünde tutarak her şeyin siz nasıl istiyorsanız öyle olmasına dikkat eden firmamız ile sünnet yatağı gibi ayrıntılarla kafanızı yormanızı istemiyor, sadece çocuğunuza ve misafirlerinize odaklanmanız için yapılabilinecek her şeyi en hızlı şekilde siz müşterilerimiz için kusursa hazırlıyoruz.